טלפון במשרד 039391070
סלולר אישי 050-5350239
פקס 03-6914792

תביעה אזרחית

עורך דין גיא בית און מתמחה בניהול הליכים אזרחיים כעורך דין אזרחי. במהלך שנותיו ניהל עורך הדין גיא בית און עבור לקוחותיו עשרות הליכים אזרחיים לרבות , תביעות אזרחיות כספיות , נזיקיות , לימוד סנגוריה בתביעות אזרחיות , וכן ניהול הליכים מנהליים , הן בפני בין המשפט לעניינים מנהלים והן בפני בית המשפט הגבוהה לצדק. ניהול הליכים אזרחיים מחייב ראשית הבנה בכל עולם המשפט האזרחי , לרבות בפרוצדורה האזרחית . במהלך שנותיי כעורך דין אזרחי ייצגתי לא מעט לקוחות , אשר היו מופנות אליהן תביעות אזרחיות או לחליפין אשר היה צורך להגן עליהם מפני תביעות אזרחיות אשר הופנו נגד לקוחותיי.

הטיפול במשפט האזרחי כולל גם ערעורים לערכאות משפטיות לרבות בית המשפט המחוזי , ובית המשפט העליון , במסגרת פנייה לערכאות אלו, ייצגתי ואני מייצג מערערים שונים בערעורים על החלטות הדרגות המשפטיות השונות בהן ניתנו פסקי דין כנגד לקוחותיי. הטיפול בערעור הוא בדרך כלל לצורך שינוי החלטה משפטית אשר פגעה ופוגעת בזכויותיו של הלקוחות בהן טיפול עורך הדין גיא בית און.

המשפט האזרחי חולש על כל תחום מתחומי חיינו , שני התחומים העיקריים הנם תחום החוזים , תחת תחום זה נכללות כל התביעות אשר בהן קשורים שני צדדים , אשר קשרו את עצמם ביחסים חוזיים אשר במסגרתם טוען אחד הצדדים להפרה של החוזה , אותו צד , אשר טוען כי זכויותיו נפגעו יכול למצוא מזור לפגיעתו זו , בין היתר באמצעות תביעה כספית לפיצוי או באמצעות סעד הצהרתי אשר בו יבקש מבית המשפט להכריז על ביטול החוזה.

במסגרת המשפט האזרחי נכללות גם תביעות נזקיות במסגרתם נגרם נזק לאדם על ידי אדם אחר, הנזק יכול להיות נזק כספי , נזק שאינו כספי פגיעה בשם טוב וכן נזק שאינו ממוני לרבות עוגמת נפש. עוגמת נפש הינה ראש נזק אשר נכלל , ברוב התביעות החוזיות ניזקיות במסגרת ראש נזק זה מפצה בית המשפט את מי שנגרם לו נזק , גם על נזק שהוא איננו ממוני . ישנם גם תביעות נזקיות בהן הנזק ברובו הוא נזק לא ממוני , בו סטוטרית זכאי תובע לקבל פיצוי עבור נזק שנגרם לו כתוצאה מעוולה אשר נגרמה לו על ידי אחר . תחת תביעות מיוחדות אלו נכללות תביעות שהן פגיעה בשם טוב , ותביעות מסוג לשון הרע.

אם אתה זקוק לעורך דין מומחה למשפט אזרחי פנה אלי עוד היום ואסייע לך.