פינוי מקרקעין

מקרקעין הנם הדבר היקר ביותר אשר נמצאים ברשות בעליו. ישנם לא מעט בעלי מקרקעין אשר נתקלים בקשיים עם שוכרים אשר לעתים לא עומדים בתנאי החוזה או שהם מפרים את תנאי החוזה אשר נקבעו בו , על דרך של אי תשלום דמי השכירות או תשלומים אחרים אשר נקבעו בחוזה.

המקרקעין יכולים להיות מכל סוג עסק , דירה , או בית מגורים. במצבים מעין אלה נדרש המשכיר לפעול כנגד השוכרים וזאת על מנת להחזיר לעצמם את המקרקעין. ראשית חשוב לי לציין כי הבעיות הללו הנם בעיות לא פשוטת וחשוב ביותר להימנע מהן , ראשית על דרך של בחירת משכיר שהוא אמין ובעל יכולת תעסוקתית , אשר לא יגרמו למשכיר כאבי ראש מיותרים במהלך תקופת השכירות.

לאחר שנבחר שוכר שהוא בבחינת שוכר אמין וקיים קשר טוב בין המשכיר לבין השוכר , חשוב ביותר להקפיד לנסח את החוזה , לא על דרך של הוצאת חוזה מהאינטרנט אלה על דרך של מעורבות של עורך דין בעריכת החוזה וקביעת התנאים הנכונים בחוזה אשר יבטיחו מחד פינוי מהיר של השוכר מהמקרקעין לצד אפשרות לגבות מהשוכר על דרך של מתן ערבות , וערבים להתחייבויותיו של השוכר כלפי המשכיר , כך שבמידה ויגרמו הוצאות משפטיות יהיה למשכיר מהיכן לגבות את נזקיו.

במידה וכל התנאים הללו לא עובדים ,ויש צורך להפעיל הליכים משפטיים יש צורך להגיש תביעת פינוי , תביעה מסוג זה צריכה להיות מוגשת במהירות , כאשר הסעד המבוקש הוא רק פינוי , לאחר מכן יש לקבל פסק דין , ואם יש צורך יש להגיש את פסק הדין ללשכת ההוצאה לפועל לצורך ביצוע הפינוי.

מעבר לאי הנעימות אשר יכולה להיות יש לזכור כי במצבים הקיצוניים כל יום בו יושב השוכר בנכסס ללא תשלום , מהווה נזק כלכלי לבעלי המקרקעין. היות וכך ערוב עורך דין בשלב החוזה , והקפדה על התנאים בצורה טובה יש בו כדאי לסייע למשכיר על מנת להימנע ממצבים אשר יביאו לפתחו נזקים כלכליים כאלה ואחרים.

במידה והנך בעל מקרקעין אשר מושכרים לשוכרים שונים , יש בידי את היכולת לכתוב עבורך חוזה שכירות בעל מנגנונים בעלי כוח ומשמעות אשר ימנעו ממך בעיות עתידיות ולא רצויות במצבים קיצונים , בהם השוכר  יגיע למצב בו יבחר לא לקיים את חיוביו .

אתה מוזמן לפנות אלי עוד היום