עורך דין פלילי

עורך דין גיא בית און מתמחה בדין הפלילי . במשרד מיוצגים לקוחות אשר להם זו העברה הפלילית הראשונה או לחלופין , מי שעברו עברה פלילית בשל ליקוי גופני או שכלי או נפשי. הייצוג מתאפיין במציאות פתרונות אשר יש בהם כדי להיטיב עם מי שעברו עבירה פלילית עד דרך של פניה לגורמי הענישה במדינת ישראל במטרה להשיג את ההסדר הטוב ביותר עבור מי שבאים בשערי המשרד. הייצוג הוא משלב החקירה, מעצר והגשת כתב אישום. עורך הדין גיא בית און צבר ניסיון בייצוג בעבירות סמים , תקיפות , ובשאר העבירות. היתרון של המשרד הוא בטיפול האישי המקצועי , והנכון לאותו לקוח אשר אמור לשחרר אותו בהסדר מקל  או בענישה שהיא ענישה מופחת בדרך כלל , ולשם כך יש לי את הידע והניסיון והדרך כיצד לעשות זאת.

עבירות פליליות ניתנות לטיפול בשני מישורים האחד , על דרך של הודאה תיקון כתב אישום והגעה להסדר מקל , השנייה בדרך אחרת והיא הסתייעות בגורמי הענישה במדינת ישראל במטרה לשכנע אותם להגיע להסדר טיעון שהוא מקל וטוב יותר עבור הלקוחות. הדברים נכונים במיוחד במי שעברו עבירה ראשונה , וזה להם המפגש הראשון עם רשויות החוק במדינת ישראל. התהליך של הטיפול בתיקים במשרד הוא תהליך מתמשך , מתוך מגמה למצוא את הפתרון הנכון בזמן הנכון בתוך כך קיימים הסדרי ביניים של חלופות מעצר ואו שחרור בערובה , עוד משלב החקירה הפלילית הראשונה בה עומד הלקוח לראשונה בחייו מול בעיה עם רשויות החוק במדינת ישראל.

עורך דין גיא בית און מתמקד בטיפול בעבירות סמים קלות , בעבירות צווארון לבן ,וכן בעבירות אלימות , עבירות מין , ואילמות בתוך המשפחה , וכן עבירות אלימות של הלוקים בנפשם . מי שלוקה בנפשו זכאי לעתים קרובות להתייחסות אחרת של המערכת הפלילית במדינת ישראל. היות ועורך הדין גיא בית און עוסק שנים רבות בייצוג נכים הלוקים בנפשם , הידע הרפואי הפסיכיאטרי והניסיון שצברתי בתחום זה יחד עם התחום הפלילי יכול להביא לתוצאות עבור הלקוח ששום עורך דין לא יהיה יכול להשיג. הידע הזה מתבטא בכך שיש ולעתים קרובות מתן הסבר לנסיבות העבירה הפלילית בה מואשם הלקוח , הסבר שהוא בהגיון על רקע אישיותו , ו/או בעיותיו הנפשיות  של הלקוח יכול להביא למצב בו הלקוח יזכה לעונש אחר , הסדר אחר מצד שלטונות התביעה במדינת ישראל.

אחת הדוגמות לכך הוא מקרה בו הוגש כתב אישום נגד לקוח המשרד ,בגין ניסיון הריגה , כאשר באותו התיק היו מעורבים עוד 4 נאשמים , פשע בחבורה. בשל הטיפול הנכון והיסודי , בעוד כל יתר המעורבים בתיק קיבלו עונש של 18 חודשי מאסר , הלקוח אשר יוצג על ידי עורך הדין גיא בית און קיבל רק שלושה חודשי עבודות שירות ושלילת רישיון למשך שלושה חודשים. התוצאה הזאת הגיעה רק מאחר ואותו לקוח השכיל לשמוע לעצותיו של עורך הדין ואפשר לו לבצע את עבודתו בדרך הטובה ביותר  תוך ניהול מגיעים עם שלטונות התביעה.

אם זו לך העבירה הפלילית הראשונה אם אתה סובל מבעיה נפשית רפואית ואם נפגשת עם שלטונות החוק במדינית ישראל צור איתי קשר עוד היום 0505350239