עו"ד מומחה לדיני מקרקעין

במסגרת משרדי אני מייצג רוכשים בעסקאות מקרקעין , ובסכסוכי מקרקעין, הייצוג במסגרת תחום המקרקעין הוא ייצוג אשר מקפל בתוכו את הצורך בטיפול בענייניהם היקרים ביותר של לקוחותיי הבאים בשערי משרדי. מן המפורסמות המה כי ייצוג במקרקעין כרוך באחריות תוך הפעלת מנגנונים משפטים אשר יהיה בהם כדי להגן על זכותו של הרוכש ועל זכותו של המוכר בעת ביצוע העסקה. בין אם מדובר במוכר או ברכוש השלב הראשוני הוא בדיקת המקרקעין בהם אני נדרש לטפל. הבדיקה אשר כרוכה בכך הנה אשר עיקרה בזהות המקרקעין טיבם וטבעם וכן בדיקה של מגבלות או שעבודים אשר רובצים על המקרקעין עובר לביצוע העסקה.

לאחר שכל הבדיקות הושלמו עוברים לשלב האובליגטורי החוזי , במסגרת החוזה אני שם דגש על כל אותם מנגנונים אשר יבטיחו את קבלת המקרקעין ,אם אני נדרש לייצג רוכש , המדובר בקבלת החזקה במקרקעין לרבות רישום המקרקעין במרשם המקרקעין , טאבו , או בכל מרשם אחר , אם המדובר במוכר , המדובר בדרך כלל בהבטחה של קבלת הכספים אשר מגיעים לו במסגרת אותה עסקה. מכירה או רכישה של מקרקעין חשובים כאמור גם לרוכש וגם למוכר שכן כל אחד מן הצדדים צריך לקבל משהוא מאותה העסקה , וזהו כאמור אחד הדברים היקרים ביותר אשר  חשובים כאמור לשני הצדדים.

מכל מקום אם אתה רוכש או מוכר של מקרקעין , ובדעתך לשכור שרותיו של עורך דין , יודע משפט אשר יש בכנפיו ידע  וניסיון בביצוע עסקאות במקרקעין , אשמח אמוד לייצג אותך בנושא זה תושך הבטחה של זכויותיך בכל שלבי העסקה עד לרישומם באחד המרשמים הרשמים במדינת ישראל.

השירות במשרדי הינו אישי מקצועי וזאת כאמור מתוך מגמה להבטיח את היקר לך מכל ולשם כך אני כאן.

צור איתי קשר עוד היום ואסייע לך.