טלפון במשרד 039391070
סלולר אישי 050-5350239
פקס 03-6914792

תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי לקבלת נכות כללית ונכות מעבודה

עורך הדין גיא בית און מתמחה בייצוג תובעים נגד המוסד לביטוח לאומי , בנכות כללית , ובנכות מעבודה. כעורך דין אשר עוסק מזה כעשרים ואחת שנה בתחום הנכים , יש לי את הידע ואת הניסיון לייצג נכים מול המוסד לביטוח לאומי בתביעה לקבלת קצבת נכות כללית וכן בתביעה לקבלת קצבת נכות מעבודה.

היתרון שלי הוא הניסיון אותו צברתי במהלך שנותיי בייצוג נכים מול המוסד לביטוח לאומי וכן מול משרד הביטחון. עד היום ייצגתי מאות נכים ובתיקים מאוד מורכבים , לכן בשונה מהרבה מאוד משרדים הניסיון שלי הוא הסיבה בגינה אוכל לעזור לך ולממש את זכויותיך מול המוסד לביטוח לאומי .

כאמור תביעה לנכות כללית היא תביעה בה על התובע להוכיח קשר בין מצבו הרפואי לבין הנכות הנטענת ואם הוא עובר סף של 40 אחוז נכות רפואית וסף של נכות תפקודית אזי הוא זכאי לקצבת נכות מהמוסד לביטוח לאומי . יחד עם זאת ולצד זאת יש עוד  דברים אשר מגיעים לנכה בנכות כללית , כמו לדוגמה קצבת ניידות , קצבה לשירות מיוחדים , וכן פטור מתשלום מס הכנסה. המדובר בהטבות משמעותיות אשר יכולות לשמש את הנכה לאורך כל ימי חיו. יחד עם זאת ולצד זאת תמיד עומדת זכות לאותו נכה לבקש לעמוד בפני וועדה רפואית לצורך דיון בהחמרת מצב דבר אשר עשוי להגדיל את זכויותיו הכספיות מן המוסד לביטוח לאומי.

בשונה מנכות כללית נכות מעבודה היא הרבה יותר מורכבת ומצריכה התייחסות אחרת בשל העובדה כי נכות מעבודה כרוכה בהוכחת קשר סיבתי. ככל שעסקינן בנכות מעבודה אשר היינה תוצאה של אירוע חד וברור , המדובר הוא בתביעה פשוטה על פניה , ברם שאלת אחוזי הנכות והופעה בפני וועדה רפואית היא שאלה הרבה יותר מורכבת , אשר מצריכה ידע רב.

כאן באמת בא לידי ביטוי הניסיון רב השנים שלי כעורך דין בייצוג תובעים מול המוסד לביטוח לאומי , בכל הקשור בנכויות שהן תוצאה של נכות מעבודה. , בנושא זה עניין הייצוג בפני וועדה רפואית היכולת שלי  להשיג אחוזי נכות הרבה יותר גבוהים עבור הנפגע הוא התפקיד שלי בייצוג הנפגעים בתיק ואני יודע לעשות זאת עבורך בצורה הטובה ביותר והניסיון רב השנים שלי יכול לסייע לי להשיג את הטוב ביותר עבורך.

אז אם חלית או נפצעת ואתה זקוק לתביעה למוסד לביטוח לאומי צור איתי קשר עוד היום.