אודות עורך דין גיא בית און

עורך דין גיא בית און מתמחה בכל תחומי המשפט האזרחי והמנהלי , לאורך שנותיו ייצג עורך הדין גיא בית און , בעלי דין רבים בכל סוגי הערכאות המשפטיות במדינת ישראל. לרבות בתי המשפט השלום , המחוזיים , והעליון. ייצוג לקוחותיי נעשה ביד מיומנת תוך מציאת פתרון הולם נכון וצודק לבעיות אשר מונחת על שולחני. לאורך שנותיי למדתי וזה העיקרון אשר מנחה אותי ואת דרכי המקצועית. כי במקום בו אני לא יכול לסייע לא אציע לעולם את שירותיי. זה הדבר החשוב לי ביותר במערכת היחסים שלי עם מי שבא בשערי משרדי. אמינות ומהימנות מעל הכל ולקוחותיי הרבים יכולים להעיד על כך ממקור ראשון , תמיד בפגישה הראשונה אומר את הדברים גם אם הם לא ממש נעימים , ולעולם לא אעסוק במשהוא שאני לא מבין בו אין לי ידע בוא או לחלופין שהסיכוי שלי לעזור בו הוא נמוך ,אלה אם כן הלקוח מבקש זאת לעצמו.

תחומי ההתמחות שלי

לטיגציה אזרחית , במסגרת זאת אני מומחה לייצוג בפני כל הערכאות השיפוטיות , בתביעות אזרחיות , בהגנה מפני תביעות אזרחיות , ובעתירות מנהליות לבתי המשפט המנהלים.

מקרקעין: הנני בעל ניסיון בערכית , הסכמי מכר , הסכמי רכישה בכל מה שקשור במקרקעין , לרבות עריכת בדיקות רלוונטיות ורישום המקרקעין בסופו של יום , וכן ייצוג בתביעות מקרקעין.

נזיקין: טיפול בתביעות ניזקיות בגין נזקי גוף תאונות דרכים , תאונות עבודה , ותביעות נגד חברות הביטוח , לרבות תביעות בגין אובדן כושר עבודה.

ירושות וצוואות: הנני בעל ידע וניסיון בעריכת צוואות , ובהגשת בקשות לקיום צוואה , ובקשות לצווי ירושה.

פשיטת רגל : כעורך דין הנני עוסק ומציג חייבים אשר נקלעו למצב של פשיטת רגל , ואשר מבקשים להסדיר את חובם לגורמים שונים במסגרת בקשה לפשיטת רגל לצור קבלת צו הפטר.

הייצוג במשרדי נעשה על ידי , הטיפול הוא יסודי ואישי ואשמח לסייע לך בכל בעיה.